Wyposażenie studia

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego oświetlenia fotograficznego.

Wyposażamy studia fotograficzne zarówno w oświetlenie jak i inne niezbędne urządzenia. W czasach fotografii cyfrowej zapotrzebowanie na źródła światła wyszło poza krąg fotografów zawodowych. Coraz więcej zaawansowanych amatorów używa dodatkowych źródeł światła czy też teł fotograficznych. W naszej ofercie posiadamy zarówno sprzęt dla wymagających jak i mniej doświadczonych fotografów.

Do dobrych zdjęć zdecydowanie bardziej wskazane jest źródło światła o temperaturze barwowej 5400 K. I takie oświetlenie preferujemy. Są to zarówno lampy błyskowe jak i źródła światła ciągłego. Posiadamy również cały niezbędny sprzęt dodatkowy. Statywy, parasolki, soft-boxy, wyzwalacze. Naszym klientom proponujemy sprzęt firmy ELFOFOMEI, QUANTUUM,  oferta ta zaspokoi wymagania najbardziej wymagających. 
Image
Do niezbędnego wyposażenia studyjnego należą tła fotograficzne i mechanizmy do ich zawieszania. W Polsce znajduje się jeden z najlepszych na świecie producentów tych mechanizmów, firma VENTIS, której jesteśmy przedstawicielami.

Firma VENTIS produkuje również wysokiej jakości systemy zawieszania lamp. Systemy szyn aluminiowych, dwu i czterotorowe. Lampy montowane na pantografach lub teleskopach. Sprzedajemy również tła fotograficzne(2,75x11m), kartonowe, w różnej kolorystyce, firmy FOMEI. W naszej ofercie znajdują się inne niezbędne, w fotografii studyjnej, elementy różnych producentów. Służymy naszym doświadczeniem w doborze potrzebnego sprzętu. Projektujemy i montujemy całe zastawy studyjne.

W zależności od potrzeb naszych klientów, odpowiednio dobieramy sprzęt, korzystając z ofert różnych dostawców tak, aby optymalnie sprostać użytkowym i finasnowym oczekiwaniom klientów.

Na Państwa pytania odpowiadamy mail-em biuro@okserwis.com.pl lub pod nr. tel 501090202
OK! SERWIS

FOTO - OPTYKA - SERWIS

OFERTA

USŁUGI FOTGRAFICZNE

KONTAKT

O.K! Serwis 
ul. Obrońców Wybrzeża 2
80-398 Gdańsk

tel. 058 558 47 95
biuro@okserwis.com.pl

Copyright © 2024 OK! SERWIS
OK! SERWIS
O.K! Serwis
ul. Obrońców Wybrzeża 2
80-398 Gdańsk

tel. 058 558 47 95
biuro@okserwis.com.pl